בניית אתר

בניית אתר

אם הגעתם לכאן, אתם מבינים שאתר הוא חלק משמעותי בהצלחה של העסק שלכם. בטוח גם שמעתם שב-2019 אתם חייבים אתר שיהיה מעוצב בצורה חדשנית, מאובטח ומותאם לכל סוג של מכשיר – וזה בדיוק מה שאתם רוצים גם לעסק שלכם.

יש רק בעיה אחת

למרות שכל הנושאים האלו חשובים, הם לא מספיקים כדי שהאתר שלכם יעשה את מה שהוא אמור לעשות – להביא תוצאות.

ואת זה, אף אחד לא מספר לכם.

why is that

למה זה קורה

יש כל כך הרבה שיקולים בעולם של בניית אתרים שלפעמים קשה להבחין בין מה שבאמת חשוב למה שהוא רק קישוט (או גרוע מזה – קישוט שיכול להזיק). אנשי מקצועי מתחומים שונים מציעים פתרונות שלא מבוססים על תהליך מחקר ושיטת עבודה מסודרת.

כדי לבנות אתר שיודע להביא תוצאות צריך להבין איך משתמשים חושבים ומתנהגים מצד אחד ולחבר את זה למטרות שיש לכם בעסק מצד שני.

זה הרבה יותר מעיצוב יפה ובנייה נכונה של האתר מבחינה טכנולוגית – זה מבט כולל על התהליך שהמשתמשים שלכם עוברים, על המתחרים, על המסר הנכון שמוביל משתמשים לפעולה הרצויה ועוד רשימה ארוכה של שיקולים.

נתונים שלא מספרים לכם

מקור: Adobe state of content report

% 0
מהמבקרים באתר ינטשו אותו אם התמונות בעמוד לא נטענות מספיק מהר​
% 0
מהמבקרים באתר לא ימלאו טופס אם הם נדרשים לתת יותר מידי פרטים אישיים
% 0
מהמבקרים באתר ינטשו אותו אם הם לא מבינים בצורה ברורה מה החברה עושה

הנתונים האלו הם רק דוגמא קטנה לנזק שיכול להיגרם מתהליך עבודה לא נכון.

עובדה: אתרים חדשים, מעוצבים, שהושקעו עשרות אלפי שקלים בבנייה שלהם – לא מצליחים להביא תוצאות ובכך לא משרתים את המטרה שלשמה הם הוקמו.

תהליך שמביא תוצאות

כל אתר שאני בונה מבוסס על תהליך עבודה מוקפד של ארבעה שלבים ושיתוף פעולה מלא עם הלקוח כדי שהתוצר הסופי יהיה לא רק חדשני, מאובטח ויציב אלא בעיקר כזה שנבנה מהשלד ועד לפיקסל האחרון במטרה להביא תוצאות.

בשנים האחרונות צברתי לא מעט ניסיון בעולמות של חווית משתמש ושיווק ועזרתי לעסקים קטנים וגדולים לבנות אתרים, אפליקציות ומערכות שממוקדות תוצאות (תמיד אפשר לקרוא עוד עליי כאן).

כבעלים של אתר השוואות גלובלי – אני לא מפסיק לבחון דרכים חדשות לשיפור תוצאות ואת התובנות האלו אני מביא גם לאתר שלכם.

UX process

איפיון

Design

עיצוב

Development

פיתוח

Metrics

מדידה

"עדי הוא בשלוש מילים – מומחה לפתרון בעיות. הוא מביא איתו שפע של ידע מקצועי בכל הנוגע לחוויית משתמש. הוא מבין מיתוג, התנהגות אנושית ויצירתיות. הרגשתי שהרקע השיווקי של עדי מאפשר לו תמיד לקחת בחשבון את המטרות העסקיות שלנו כחלק מהפתרון. במהלך העבודה המשותפת שלנו, עדי הצליח לתפוס את המהות של פלג דיזיין באופן מושלם ולהוציא לפועל את תהליך העיצוב המחודש טוב יותר ממה שדמיינו. הבונוס הגדול בעבודה עם עדי הוא האישיות – מגניב, נינוח, אחד שכיף לעבוד איתו ולהקשיב לו. אני מחכה כבר לפרויקט הבא שלנו".
שחר פלג
שחר פלג
מייסד ומנכ"ל פלג דיזיין

בואו נדבר

מעדיפים להתקשר בעצמכם?

054-2475647