נעים להכיר, עדי יגיל

ויחד נבנה לכם דף נחיתה

למה דף נחיתה דווקא איתי? 

  • כי אני מבין עסקים ויודע מה אתם צריכים
  • כי אני חי ונושם דיגיטל כבר למעלה מ-10 שנים
  • כי אני נותן 360 מעלות של שירות - איפיון, עיצוב, בנייה וייעוץ שיווקי
  • כי יש לי רקע מוכח בשיווק וניסיון עם ארגונים בכל הגדלים

דף מאובטח וריספונסיבי

כל דף נחיתה שאני יוצר נבנה בצורה חכמה. חוץ מעיצוב טוב ואיפיון מדויק, הדף נראה ומתנהג בצורה אחידה בכל סוג וגודל של מכשיר (ריספונסיבי). בנוסף, בגלל שרוב דפי הנחיתה מכילים טופס השארת פרטים – הדפים יושבים על סביבה מאובטחת (SSL) שמגינה על פרטי המשתמשים.

תשתית יציבה ותפעול פשוט

דפי הנחיתה שלי יושבים על שרתי אחסון איכותיים שמשמשים אותי גם לאתרים אישיים שלי (לא הייתי מתפשר על זה). בנוסף, אני חוסך לכם תפעול מסובך או הגדרות מסורבלות. ברגע שדף הנחיתה שלכם מוכן (בד"כ תוך כמה ימים) אתם מקבלים לינק. הכי פשוט שיש.  

איסוף לידים בקלות

כל הדפים שאני מעצב ובונה מתממשקים בצורה קלה למערכות מובילות (Mailchimp, Getresponse ועוד), מה שמאפשר לכם לאסוף לידים בקלות ישירות לתוך המערכת שאתם משתמשים בה היום. לא עובדים עם מערכת ספציפית? אין בעיה, אפשר גם להגדיר כתובת מייל או להשתמש  ב – Webhook. לגמרי תלוי בכם. 

דף שנולד להמיר

אני איש שיווק (בין היתר). זה אומר שאני תמיד חושב על השורה התחתונה העסקית שלכם. דפי הנחיתה שלי מבוססים על ניסיון אישי ושיטת עבודה ייחודית שפיתחתי, שהופכת כל דף שלכם למכונת המרות. אני לוקח בחשבון את הקהל שלכם ואת המטרות העסקיות שלכם כדי שנוכל להוציא את המקסימום מהתנועה של הגולשים לדף.

דברים שבד"כ לא מספרים לכם

דף נחיתה הוא כלי שנועד להביא תוצאות.  
מה שכן, גם בדפים מנצחים – יש סיבות שיכולות למנוע מכם לראות תוצאות, כמו למשל:

  • לא בוצע טירגוט נכון של קהל היעד
  • לא נמדדה התנהגות המשתמשים בדף (כדי להבין מה צריך לשפר)

אם הנושאים האלו מוכרים לכם ולקחתם אותם בחשבון – מצוין!

אבל, אם אתם לא בטוחים שדאגתם לנושאים האלו או לא בטוחים איך עושים את זה  – אני יכול לספק ייעוץ ממוקד ולחבר אתכם לאנשי מקצוע מנוסים שיחסכו לכם טעויות, זמן וכסף. 

כלים מומלצים

דף נחיתה הוא חלק מרכזי במאמצים השיווקים שלכם אבל הוא לא עובד לבד. אחרי שנים של ניסיון עם מס' כלים בתחומים שונים – אלו ההמלצות שלי. 

054-2475647

כתובת לאן שהרוח (הדיגיטלית) לוקחת אותי

אימייל [email protected]

דילוג לתוכן