נעים להכיר, עדי יגיל

ויחד נבנה לכם אתר תדמית

למה אתר תדמית דווקא איתי? 

  • חי ועובד בעולם האונליין למעלה מ-10 שנים
  • ניסיון מעשי במגוון תחומים – החל מאיפיון ועד לשיווק
  • יש לי רקע שיווקי מוכח (בעלים של אתר השוואות גלובלי)
  • עבדתי עם מגוון חברות, החל מסטארטפים ועד לארגונים גדולים

מבוסס איפיון

אתר מוצלח מתחיל בתהליך איפיון מחקרי שמצליב בין המטרות של העסק שלכם לבין הצרכים והרצונות של המשתמשים שצפויים לבקר אצלכם באתר. עד כמה זה חשוב? תקראו את הכתבה שלי בThe Marker  

מעוצב וריספונסיבי

טיפוגרפיה, צבע, תמונות, התאמה לרזולוציות ומכשירים שונים – אלו רק חלק מהנושאים שמשלימים את תהליך האיפיון. עיצוב נכון מעודד משתמשים לבלות יותר זמן באתר שלכם, מעביר תחושה של חדשנות ומקצוענות ומהווה חלק משמעותי בהגדרת ערכי המותג.  

גמיש לשינויים

כמה פעמים רציתם להוסיף עדכון קטן באתר ואמרו לכם שזה 'לא פשוט וזה לוקח זמן'? באתרים שאני בונה – אתם מקבלים הדרכה איך לבצע שינויים בעצמכם. אין לכם זמן? מסובך מידי? אני במרחק אימייל אחד כדי לבצע את זה בשבילכם.

בטוח ואמין

פתרון אחסון (הוסטינג) איכותי הוא קריטי לתפעול של אתר.  UPtime של 99%, זמן טעינה מהיר ותשתית SSL מאובטחת הם רק חלק מהקריטריונים שאני לוקח בחשבון בכל פרוייקט. אחרי שנים של למידה עצמית ומציאת פתרונות אחסון איכותיים לאתרים שלי – אני יודע מה להמליץ גם לכם.  

ממוקד ביעדים עסקיים

הרקע השיווקי שלי הוא חלק בלתי נפרד מכל אתר שאני בונה. החל משלב המחקר והמלצות אסטרטגיות במהלך הפרוייקט ועד לחשיבה על מבנה נכון שתומך במנועי חיפוש, האתר שלכם מקבל ערך מוסף כבר מהשלבים הראשונים כדי לקבל נקודת פתיחה טובה יותר למול המתחרים.  

"עדי הוא בשלוש מילים – מומחה לפתרון בעיות. הוא מביא איתו שפע של ידע מקצועי בכל הנוגע לחוויית משתמש. הוא מבין מיתוג, התנהגות אנושית ויצירתיות. הרגשתי שהרקע השיווקי של עדי מאפשר לו תמיד לקחת בחשבון את המטרות העסקיות שלנו כחלק מהפתרון. במהלך העבודה המשותפת שלנו, עדי הצליח לתפוס את המהות של פלג דיזיין באופן מושלם ולהוציא לפועל את תהליך העיצוב המחודש טוב יותר ממה שדמיינו. הבונוס הגדול בעבודה עם עדי הוא האישיות – מגניב, נינוח, אחד שכיף לעבוד איתו ולהקשיב לו. אני מחכה כבר לפרויקט הבא שלנו".
שחר פלג
שחר פלג
מייסד ומנכ"ל פלג דיזיין

054-2475647

כתובת לאן שהרוח (הדיגיטלית) לוקחת אותי

אימייל [email protected]

דילוג לתוכן